Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99
Bezpłatna analiza Twojej sytuacji finansowej!
*
*
Nasi konsultanci skontaktuja sie z Tobą.
* - pozycje wymagane!

Strategiczni Partnerzy KMPA Polska:

   

Warto przeczytać


Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99

O nas

KPMA Polska Sp. z o.o. to Kancelaria stojąca na straży Praw Dłużnika. Zajmujemy się kompleksową obsługą zobowiązań zaciągniętych przez naszych Klientów w bankach oraz instytucjach publicznych i prywatnych.

  • Masz problem ze spłatą zaciągniętych należności?

  • Nie jesteś pewien jakie grożą Ci konsekwencje prawne oraz materialne?

  • Chcesz zakończyć swoje procesy windykacyjne lub egzekucje komornicze?

Zgłoś się do nas!

KMPA Polska – Ochrona Dłużnika” to szansa na Twoje spokojne jutro.

Opieramy się na profesjonalnym doradztwie prawno finansowym dlatego szybko i skutecznie pomagamy wyzwolić się z pułapki kredytowej.

Oferujemy również doradztwo w zakresie polepszania płynności finansowej w przedsiębiorstwie. Doradzamy zarówno OSOBOM FIZYCZNYM jak i FIRMOM.

Nasze działania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz możliwości naszych Klientów.

Innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w naszej kancelarii, przy zastosowaniu dostępnych narzędzi oraz procedur prawnych są gwarancją sukcesu.

Jesteśmy zaufanym partnerem w dziedzinie restrukturyzacji, refinansowania, doradztwa kredytowego, prawnego oraz gospodarczego.

Nasi specjaliści służą Ci pomocą.

 

 
TAGI: Oddłużanie, Antywindykacja, Umorzenie kredytu, Umorzenie pożyczki, Upadłość konsumencka, Czyszczenie Rejestrów, BIK, BIG, KRD